Penzión Cestár**,Liptovský Mikuláš, Slovakia

PENZÓN CESTÁR**, Liptovský Mikuláš

Kapacita ubytovania je 22 dvojlôžkových izieb + l apartmán pre 4 osoby. Každé dve izby majú spoločné soc. vybavenie ( sprchový kút, WC ), spoločnú predsieň s šatníkovými skriňami. Základné vybavenie izieb je doplnené chladničkou a TV. Okrem uvedenej kapacity máme možnosť na izbách pripraviť 3 prístelky. Apartmán tvoria dve dvojlôžkové izby, obývacia miestnosť s TV, s možnosťou zapožičania videoprehrávača, kuchyňa s vybavením ( chladnička, el. sporák, kuchynské náradie ) , kúpeľňa s vaňou, WC, šatníkové skrine s odkladacím priestorom pre lyžiarsky výstroj, veľká predsieň.


Dvojlôžková izba DELUXERodinná izba DELUXE
Rodinná izba pre 4 osoby DELUXERodinná izba - pre max 5 osôb

Penzión disponuje dvoma typmi rodiných izieb, máme izby s dvomi oddelenými posteľami a izby s manželskou posteľou. Zvláštnosťou je, že vždy jedna dvojposteľová izba s oddelenými posteľami a jedna s manželskou posteľou majú spoločnú kúpeľňu, čím vytvárajú akési dvojizbové apartmány, vhodné pre ubytovanie rodín s deťmi alebo spriatelených skupín hostí. V prípade, že hosť má záujem len o jednu dvojlôžkovú izbu, vyberie si želaný typ, a my prednostne obsadzujeme iné izby, aby hosť v jednej dvojlôžkovej izbe nebol podľa možnosti rušený neznámymi hosťami. Každá dvojlôžková izba má, bezplatný prístup na internet, sprchový kút a WC. Vo všetkých izbách je možnosť prístelky.Štvorlôžkový apartmán

Penzión disponuje jedným apartmánom. Apartmán má veľkú komplet zariadenú kuchyňu, jedálenský stôľ, obývaciu izbu s LCD TV, kúpelňu s vaňou, šatník a dvoch dvojposteľových izieb.Cenník ubytovania


Typ izby cena
Ubytovanie v dvojlôžkovej DELUXE izbe / osobaod 24 € / noc
Ubytovanie v rodinej izbe / osobaod 15 € / noc
Apartmán štvorlôžkovýod 50 € / noc


Uvedené ceny sú s DPH. Sú to ceny len za ubytovanie a sú stanovené za izbu a noc. V prípade neobsadenia všetkých lôžok v izbe je možné cenu upraviť.

Pobytový príplatok vo výške 1,00€/1 osoba/noc/ nie je zahrnutý v cene ubytovania.

Zľavy

Dieťa do 3 rokov má pobyt zdarma, bez nároku na služby.

Individuálne poskytujeme zľavy v prípade dlhodobejších alebo skupinových pobytov, tiež v prípade stálych klientov a pod. Príďte, zavolajte alebo pošlite e-mail a oboznámte nás s tým, čo potrebujete. My Vám vypracujeme ponuku a určite sa dohodneme.

Zdajú sa Vám naše ceny vysoké? Je vždy možné dohodnúť sa k Vašej spokojnosti!

Doplnkové služby

Priamo v penzióne môžete ochutnať kulinárske špeciality v reštaurácii alebo sa prejsť za dobrým jedlom do blízkeho centra mesta Liptovský Mikuláš.

Pre spríjemnenie Vášho pobytu ponúkame tieto služby:

  • vlastné parkovisko
  • kopírovanie
  • pri dlhodobejších pobytoch možnosť požičania rýchlovarnej kanvice
  • poskytovanie informácií
  • bezplatné pripojenie na internet

Reservation form